12 Şubat 2010 Cuma

Colgate Çalmış KapımızıHaftasonu postacı kapıyı sadece bir kere çaldı. Eşim bir cengaver edasıyla zıplayıp hemen açtı, öyle de aktif dinamik heyecanlıdır.

İçine doğmuş sanki, bir baktık bir süpriz kutucuk! İçerisinden Colgate'in yeni ürünü Colgate Sensitive Pro Relief serisine ait kit çıktı. Sağolsun Colgate, Kolpa Tayfa'nın dişleri en hassas iki üyesini düşünmüş, yeni ürünlerini deneyimlememiz için bize de yollamış.

Aslında bekliyorduk, öncesinde arayıp sormuşlardı. Neyse Colgateçiler bizim evdeki hassas dişleri bir medyum edası ile analiz edip öyle bir ürün yollamışlar ki, bu kadar olur.

Kutunun içerisinden bir diş macunu, bir de ağız suyu çıktı. Her ikisini de elimize ulaştığı günden itibaren kullanmaya başladık. İtiraf etmeliyim ki, denememiz için yollanmış hiçbir ürün bu kadar yerinde olmamıştı.

Sensitive Pro Relief hem başarılı hem de hızlı ve çok etkili! Ah bir de yanında hassas dişlere özel diş fırçası da yollasalarmış çok bir nefis olacakmış. Duy bu hassas dişlerin sesini Colgate! :))

Ez cümle: Sağolasın Colgate! :)

Hiç yorum yok: